Solgt!
MADLA, HAFRSFJORD
Bjørn Farmanns gate 61A
PRISANTYDNING
12 900 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
222 m2
SOVEROM
4
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
12 900 000,-
TOTALPRIS*
13 223 590,-
OMKOSTNINGER
323 590,-
FORMUESVERDI
2 442 288,-
BOLIGTYPE
Enebolig
EIERFORM
Eiet
ENERGIMERKING
C
BRA-i
222 kvm
BRA total
227 kvm
ROM
6
SOVEROM
4
TOMT (EIET)
830.4 kvm
BYGGEÅR
2014
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)