Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

LEVANGER

Jamtvegen 23

PRISANTYDNING

3 500 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

242 m2

SOVEROM

5

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 500 000,-

TOTALPRIS*

3 600 670,-

OMKOSTNINGER

100 670,-

FORMUESVERDI

898 383,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

F

PRIMÆRROM

242 kvm

BRUKSAREAL

258 kvm

SEKUNDÆRROM

16 kvm

ROM

5

SOVEROM

5

TOMT (EIET)

855 kvm

BYGGEÅR

1976

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)