Solgt!
NARDO, TRONDHEIM
Balders veg 1B
PRISANTYDNING
2 090 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
31 m2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
2 090 000,-
TOTALPRIS*
2 202 556,-
FELLESGJELD
103 335,-
OMKOSTNINGER
9 221,-
FORMUESVERDI
508 305,-
FELLESKOST./MND.
3 671,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Andel
ENERGIMERKING
G
BRA-i
31 kvm
BRA total
31 kvm
ROM
1
TOMT (FESTET)
8376.8 kvm
BYGGEÅR
1964
ETASJE
1
*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)
Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.