Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

LADE, TRONDHEIM

Fagerheim alle 46

PRISANTYDNING

2 600 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

55 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 600 000,-

TOTALPRIS*

2 822 471,-

FELLESGJELD

213 570,-

OMKOSTNINGER

8 901,-

FORMUESVERDI

745 653,-

FELLESKOST./MND.

4 386,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

G

PRIMÆRROM

55 kvm

BRUKSAREAL

55 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

BRUTTOAREAL

62 kvm

TOMT (EIET)

7271.5 kvm

BYGGEÅR

1956

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.