Gå til innhold
Boligbilde

1/25

LADEMOEN, TRONDHEIM

Innherredsveien 67A

PRISANTYDNING

2 350 000,-

BRA-i

46 m2

SOVEROM

1

Gi bud

PRESENTERES AV

Toppleilighet! Oppussingsobjekt med potensial for utbygging på loft. Sentralt ved Solsiden. Ingen fellesgjeld

Velkommen til Innherredsveien 67A

Velkommen til Innherredsveien 67 A - En sjarmerende og arealeffektiv toppleilighet i en klassisk bygård fra 1904. Selveierleilighet med attraktiv plassering ved Rosendal, tilbaketrukket fra trafikken, men med umiddelbar nærhet til Solsidens rike utvalg av servicetilbud. Her bor du med gangavstand til alt du trenger, samtidig som turområder som Ladestien er lett tilgjengelig. Sameiet er veldrevet og har ingen fellesgjeld. Høydepunkter:

  • Beliggenhet i øverste etasje
  • Miljøgata (Innherredsveien) er snart ferdigstilt
  • Mulighet for utbygging på loft
  • Vedovn i stue for ekstra varme og hygge
  • Pusset opp fasade i 2015
  • Tilgang til felles bod og sykkelbod
  • Kort vei til Lademoparken, Solsiden og bussforbindelser Velkommen til visning - Husk påmelding!

  • Nøkkelinfo

    PRISANTYDNING

    2 350 000,-

    TOTALPRIS*

    2 409 840,-

    OMKOSTNINGER

    59 840,-

    FORMUESVERDI

    497 977,-

    FELLESKOST./MND.

    2 059,-

    BOLIGTYPE

    Leilighet

    EIERFORM

    Eierseksjon

    ENERGIMERKING

    G

    BRA-i**

    46 kvm

    BRA total**

    46 kvm

    ROM

    2

    SOVEROM

    1

    TOMT (EIET)

    537 kvm

    BYGGEÅR

    1904

    ETASJE

    4

    *Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

    Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»