Gå til innhold
Boligbilde

1/44

GRANÅSLIA, TRONDHEIM

Nedre Granåslia 2A

PRISANTYDNING

8 250 000,-

BRA-i

260 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Tiltalende enebolig på 260 kvm. over 2 plan | Stor terrasse, vinterhage og garasje | Rolig og familievennlig område

Velkommen til Nedre Granåslia 2A

Velkommen til Nedre Granåslia 2A! En innholdsrik enebolig med sokkel og garasje. Eiendommen ligger i et etablert og rolig boligområde, tilbaketrukket fra bykjernen. Her bor du meget barnevennlig med nærhet til Estenstadmarka, samtidig som hverdagslogistikken er enkel med kort gangavstand til Brundalen skole og barnehager. Fra stuen er det utgang til en stor, oppgradert terrasse med god plass til utemøbler, samt en frittstående vinterhage. Høydepunkter: - Stor Enebolig med 3 store soverom, 2 stuer, 2 bad/wc - Sokkelleilighet utleid for 10.000,- pr. mnd. (Ikke omsøkt) - Nytt bad i u.etg. fra 2025 (ikke omsøkt) - Lunt og solrikt uteområde med jacuzzi og plass til flere sittegrupper - Plenområde med plass til trampoline og lekeapparater - Garasje og biloppstillingsplass Velkommen!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

8 250 000,-

TOTALPRIS*

8 457 340,-

OMKOSTNINGER

207 340,-

FORMUESVERDI

2 818 871,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

E

BRA-i**

260 kvm

BRA total**

329 kvm

ROM

6

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

833 kvm

BYGGEÅR

1969

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»