Gå til innhold
Boligbilde

1/31

BERG, TRONDHEIM

Paul Fjermstads veg 7

PRISANTYDNING

3 250 000,-

BRA-i

57 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Lys 3-roms toppleilighet etablert i 2007 med fantastisk utsikt | Egen parkering på felles tomt | Felles hage og bod

Velkommen til Paul Fjermstads veg 7

Velkommen til Paul Fjermstads Veg 7! En lys og arealeffektiv toppleilighet med flott utsyn. Dette er en eierleilighet over to plan, der selve boenheten på loftet ble etablert i 2007. Her får du en åpen stue med store vinduer som gir rikelig med lys, og parkett på gulv i oppholdsrommene. Leiligheten inneholder to gode soverom, et kjøkken med glatte fronter og integrerte hvitevarer, samt et flislagt bad med dusjhjørne og opplegg for vaskemaskin. I tillegg medfølger en egen bod i kjelleren for ekstra lagringsplass. Eiendommen har tilgang til en felles hage og parkering, samt lave fellesutgifter. Beliggenheten er rolig i et etablert område, med kort vei til servicetilbud og turområder som Øvre Berg park. Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 250 000,-

TOTALPRIS*

3 354 287,-

FELLESGJELD

21 947,-

OMKOSTNINGER

82 340,-

FORMUESVERDI

670 468,-

FELLESKOST./MND.

1 193,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

G

BRA-i**

57 kvm

BRA total**

61 kvm

TOMT (EIET)

1090 kvm

BYGGEÅR

1956

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»