Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

BYNESET/BOSBERG, BOSBERG

Klefstadbakkan

PRISANTYDNING

1 690 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

TOMT (EIET)

1245 m2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 690 000,-

TOTALPRIS*

1 733 592,-

OMKOSTNINGER

43 592,-

BOLIGTYPE

Tomt

EIERFORM

Eiet

TOMT (EIET)

1245 kvm

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.