Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

KYSTAD, TRONDHEIM

Odd Husbys veg 50A

PRISANTYDNING

2 490 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

114 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 490 000,-

TOTALPRIS*

2 553 340,-

OMKOSTNINGER

63 340,-

FORMUESVERDI

1 587 677,-

BOLIGTYPE

Tomannsbolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

G

BRA-i

114 kvm

BRA total

155 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

721.9 kvm

BYGGEÅR

1906

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)