Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

TROMSØYA, MIDTEN, TROMSØ

Storgata 119

PRISANTYDNING

1 550 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

38 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 550 000,-

TOTALPRIS*

2 438 952,-

FELLESGJELD

887 712,-

OMKOSTNINGER

1 240,-

FORMUESVERDI

724 820,-

FELLESKOST./MND.

10 914,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

C

BRA-i

38 kvm

BRA total

42 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

972 kvm

BYGGEÅR

2008

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.