Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

HAMNA - BJØRNEBEKKEN, TROMSØ

Jervvegen 97

PRISANTYDNING

1 520 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

53 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 520 000,-

TOTALPRIS*

3 011 123,-

FELLESGJELD

1 490 123,-

OMKOSTNINGER

1 000,-

FORMUESVERDI

913 143,-

FELLESKOST./MND.

14 772,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

D

BRA-i

53 kvm

BRA total

58 kvm

TOMT (EIET)

1282 kvm

BYGGEÅR

2005

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.