Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

VESTSKOGEN

Konvallveien 4B

PRISANTYDNING

2 800 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

85 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 800 000,-

TOTALPRIS*

2 942 547,-

FELLESGJELD

141 307,-

OMKOSTNINGER

1 240,-

FORMUESVERDI

816 743,-

FELLESKOST./MND.

6 258,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

B

BRA-i

85 kvm

BRA total

101 kvm

SOVEROM

2

TOMT (FESTET)

36782.1 kvm

BYGGEÅR

1967

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.