Solgt!
SANDEFJORD
Kilgata 3A
PRISANTYDNING
13 000 000,-
SALGSPRIS
X XXX XXX,-
BRA-i
104 m2
SOVEROM
2
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
13 000 000,-
TOTALPRIS*
13 326 090,-
OMKOSTNINGER
326 090,-
FORMUESVERDI
1 004 864,-
FELLESKOST./MND.
4 987,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Eierseksjon
BRA-i
104 kvm
BRA total
118 kvm
TOMT (EIET)
2332.2 kvm
BYGGEÅR
2005
ETASJE
3
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)