Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

LEKKERT PÅ SJØSTRAND, SANDEFJORD

Sjøstrand 9

PRISANTYDNING

850 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

51 m2

SOVEROM

1

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

850 000,-

TOTALPRIS*

858 192,-

OMKOSTNINGER

8 192,-

FELLESKOST./MND.

5 503,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Obligasjon

ENERGIMERKING

F

PRIMÆRROM

51 kvm

BRUKSAREAL

51 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (FESTET)

3890.4 kvm

BYGGEÅR

1971

ETASJE

12

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.