Gå til innhold
Boligbilde

1/25

ATTRAKTIVT I STOKKE / BOKEMOA , STOKKE

Elgveien 3

PRISANTYDNING

2 200 000,-

BRA-i

57 m2

SOVEROM

1

Gi bud

PRESENTERES AV

Lekker, innflytningsklar 2-roms | modernisert 2013 og 2026 | super intern beliggenhet | Vestvendt balkong | P-plass

Velkommen til Elgveien 3

DNB Eiendom ønsker hjertelig velkommen til Elgveien 3! Perfekt plassert på den fredelige og solrike enden av bygget finner dere denne supre leiligheten i høy 1.etasje. Denne innflytningsklare og velholdte leiligheten er modernisert i eiertiden, bl.a. på overflater, bad og kjøkken og inneholder et romslig soverom, kjøkken, stue, bad/vaskerom, tre boder fordelt på 21kvm og en vestvendt balkong perfekt for varme sommerdager. Det lekre badet er modernisert i 2026 med nye fliser, sevantinnredning, toalett med softclose sete, dusjkabinett og et lekkert speil med integrert belysning. Kjøkkenet ble modernisert i 2013 med nye over- og underskap, integrerte hvitevarer, vask og MDF-plater på veggene. Eiendommen har et flott, opparbeidet uteareal hvor alt ligger til rette for å skape gode sommerminner

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 200 000,-

TOTALPRIS*

2 318 394,-

FELLESGJELD

117 304,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

575 796,-

FELLESKOST./MND.

5 897,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

G

BRA-i**

57 kvm

BRA total**

78 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

3677.6 kvm

BYGGEÅR

1962

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»