Gå til innhold
Boligbilde

1/31

TØNSBERG SENTRUM, TØNSBERG

Øvre Langgate 46

PRISANTYDNING

3 150 000,-

BRA-i

48 m2

Gi bud

PRESENTERES AV

NY PRIS! Rålekker & særpreget selveier fra 2023 - New York-feeling m/høy himling - Innredet hems og påkostede løsninger

Velkommen til Øvre Langgate 46

Velkommen til Øvre Langgate 46! Dette er en særegen og unik studioleilighet beliggende midt i hjertet av Tønsberg sentrum, like ved Tønsberg torv. Leiligheten er en del av et stort rehabiliteringsprosjekt, hvor den historiske bygården (tidligere Tønsberg Sparebank) fra 1915 er totalrenovert og omgjort til leiligheter i 2023. Leiligheten har spennende planløsning og består av entré, rålekkert bad med marmorfliser, stue og påkostet kjøkken i åpen løsning og med trapp til mesanin med flere bruks- og innredningsmuligheter. Spesielt for leiligheten er det utrolige taklandskapet, hvor det på det meste måles hele 4,62 meter under taket. Et stort og fantastisk vindu med dype poster gir new york-feelingen, sammen med smijernstrappa. En rå leilighet som må ses! Ta kontakt for visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 150 000,-

TOTALPRIS*

3 229 840,-

OMKOSTNINGER

79 840,-

FORMUESVERDI

630 417,-

FELLESKOST./MND.

4 053,7,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

B

BRA-i**

48 kvm

BRA total**

52 kvm

ROM

1

TOMT (EIET)

731.5 kvm

BYGGEÅR

2023

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»