Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

VALDERHAUG, ÅGOTNES

Vestre Valderhaug 20

PRISANTYDNING

3 000 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

PRIMÆRROM

108 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 000 000,-

TOTALPRIS*

3 076 342,-

OMKOSTNINGER

76 342,-

FORMUESVERDI

921 025,-

FELLESKOST./MND.

875,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

B

PRIMÆRROM

108 kvm

BRUKSAREAL

113 kvm

SEKUNDÆRROM

5 kvm

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

2406.3 kvm

BYGGEÅR

2019

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)