Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

BJØRNDALSSKOGEN, BJØRNDALSTRÆ

Bjørndalsskogen 130

PRISANTYDNING

4 490 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

133 m2

SOVEROM

2

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 490 000,-

TOTALPRIS*

4 962 377,-

FELLESGJELD

471 287,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

1 163 216,-

FELLESKOST./MND.

7 863,-

BOLIGTYPE

Tomannsbolig

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

F

BRA-i

133 kvm

BRA total

144 kvm

ROM

4

SOVEROM

2

TOMT (EIET)

141724 kvm

BYGGEÅR

1977

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.