Gå til innhold
Boligbilde

1/67

FANA (RÅDAL), RÅDAL

Nøttveitvegen 212

PRISANTYDNING

12 900 000,-

BRA-i

195 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Moderne enebolig fra 2021 med flott utsikt | Store terrasser og hage | 4 soverom | Carport og gode solforhold

Velkommen til Nøttveitvegen 212

Velkommen til Nøttveitvegen 212! En moderne og innholdsrik enebolig fra 2021 med flott utsikt, flere terrasser og gjennomgående god standard. Boligen ligger i et nytt boligområde i en blindvei, uten gjennomgangstrafikk. Her bor du usjenert til med nærhet til naturen og kort vei til Lagunen Storsenter. Toppetasjen er boligens sosiale sone med en åpen stue- og kjøkkenløsning, store vindusflater og utgang til en flott terrasse. Høydepunkter: - Fire soverom fordelt på to plan - Kjøkken fra Norema med integrerte hvitevarer - To flislagte bad, separat vaskerom og gjestetoalett - Rentbrennende vedovn og balansert ventilasjon - Varmekabler i flere rom - Carport med plass til to biler, plass til 2 biler i tillegg foran carporten. - Energieffektiv med karakter B Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

12 900 000,-

TOTALPRIS*

13 223 590,-

OMKOSTNINGER

323 590,-

FORMUESVERDI

2 644 780,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

B

BRA-i**

195 kvm

BRA total**

206 kvm

ROM

5

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

496.9 kvm

BYGGEÅR

2021