Gå til innhold
Boligbilde
Solgt!

SOLHEIMSVIKEN, BERGEN

Garvergaten 8

PRISANTYDNING

4 590 000,-

SALGSPRIS

X XXX XXX,-

BRA-i

94 m2

SOVEROM

3

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 590 000,-

TOTALPRIS*

5 504 692,-

FELLESGJELD

905 392,-

OMKOSTNINGER

9 300,-

FORMUESVERDI

1 046 456,-

FELLESKOST./MND.

8 108,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

E

BRA-i

94 kvm

BRA total

100 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

3782.4 kvm

BYGGEÅR

1982

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.