Gå til innhold
Boligbilde

1/27

SENTRUM, BERGEN

Vestre Holbergsallmenningen 19

PRISANTYDNING

5 190 000,-

BRA-i

67 m2

SOVEROM

1

Gi bud

PRESENTERES AV

Bygårdsdrøm på Nøstet/Nordnes | Sentral beliggenhet | Mulighet for ekstra soverom | Nytt tak, vinduer og fasade i 2024

Velkommen til Vestre Holbergsallmenningen 19

DNB Eiendom v/ Fredrik Strandmyr har gleden av å presentere Vestre Holbergsallmenningen 19 – en sjarmerende og sentralt beliggende leilighet på Nøstet. Bygget ble i 2024 betydelig oppgradert med nytt tak, nye fasader og nye vinduer, noe som gir et moderne uttrykk og redusert vedlikeholdsbehov. Leiligheten har en fleksibel og godt utnyttet planløsning med flere etterspurte kvaliteter. Her finner du blant annet et praktisk walk-in closet som gir gode oppbevaringsmuligheter, samt to bad som bidrar til en komfortabel og effektiv hverdag. I tillegg gir planløsningen gode muligheter for å etablere et ekstra soverom dersom behovet skulle melde seg. Her bor du med kort avstand til alt sentrum har å by på – en praktisk og tilpasningsdyktig bolig i et attraktivt område. Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

5 190 000,-

TOTALPRIS*

5 662 366,-

FELLESGJELD

338 776,-

OMKOSTNINGER

133 590,-

FORMUESVERDI

1 255 265,-

FELLESKOST./MND.

4 045,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

F

BRA-i**

67 kvm

BRA total**

67 kvm

ROM

2

SOVEROM

1

TOMT (EIET)

115 kvm

BYGGEÅR

1901

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»