Gå til innhold
Boligbilde

1/48

LUNDE/KRÅKERØY, KRÅKERØY

Floveien 9

PRISANTYDNING

7 700 000,-

BRA-i

193 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Familievennlig enebolig på Kråkerøy - 4 store soverom - 2 bad - Dobbelgarasje - Gangavstand til skole/ barnehage!

Velkommen til Floveien 9

Velkommen til Floveien 9- Presentert av Lene Bjerkeli v/ DNB Eiendom! Eiendommen har en rolig, fredelig og svært familievennlig beliggenhet på Kråkerøy, Lunde. Her bor du med kort gangavstand til Blomsterøya barnehage og Lunde skole (ferdigstilles i år 2026). Kråkerøy er omgitt av vakker natur, med mange muligheter for turer i skog og langs kysten. Perfekt for deg som vil bo tett på naturen, men samtidig kun en kort kjøretur unna Fredrikstad sentrum. Boligen inneholder bl.a. en åpen stue- og kjøkkenløsning med et funksjonelt kjøkken, en loftstue, fire soverom, to bad og et praktisk vaskerom. Eiendommen har en pent opparbeidet tomt med flere hyggelige uteplasser og hage. Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

7 700 000,-

TOTALPRIS*

7 893 590,-

OMKOSTNINGER

193 590,-

FORMUESVERDI

1 493 001,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

193 kvm

BRA total**

238 kvm

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

900 kvm

BYGGEÅR

2014

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»