Gå til innhold
Boligbilde

1/28

BÅSTAD

Blåveisstien 19

PRISANTYDNING

3 950 000,-

BRA-i

177 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Nyere enebolig med alt på en flate | Uinnredet loft med stort potensial | Solrik tomt | Barnevennlig beliggenhet |

Velkommen til Blåveisstien 19

Moderne enebolig fra 2021 med stort potensial i dagens marked. Energieffektiv bolig som fremstår som ny. Med dagens byggekostnader for tilsvarende prosjekter representerer dette en god mulighet for verdiskaping. Boligen selges med boligselgerforsikring. Påkostet med LED-lys, utelys og skreddersydde plisseer. Utvendige arealer med maling, plen, terrasse og gårdsplass er ferdigstilt – en kostnad som ofte kommer i tillegg på nye boliger. Hovedetasjen er flytteklar med entré, bad, vaskerom, 2 soverom, kjøkken og stue. Uinnredet loft på 70m² gir muligheter for flere rom. Her er det et stort potensial. Sentral beliggenhet i barnevennlig felt i Båstad, nær skole og butikk. En mulighet til å sikre seg et ferdigstilt hjem med lave bokostnader. Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 950 000,-

TOTALPRIS*

4 049 840,-

OMKOSTNINGER

99 840,-

FORMUESVERDI

1 344 822,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

B

BRA-i**

177 kvm

BRA total**

177 kvm

TOMT (EIET)

863.3 kvm

BYGGEÅR

2021

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»