Gå til innhold
Boligbilde

1/26

SKEIMO , VEGÅRSHEI

Skeimoveien 148 og 150

PRISANTYDNING

3 590 000,-

BRA-i

181 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Stor eiendom med enebolig og carport, leilighet med verksted/garasje | Vannbåren varme | Stor tomt | Landlig beliggenhet

Velkommen til Skeimoveien 148 og 150

Landlig og solrik beliggenhet på Skeimo i Vegårshei, perfekt for deg som ønsker rolige omgivelser og nærhet til naturen. Området byr på flotte friluftsmuligheter året rundt, med kort avstand til populære Vegår - et stort innlandsvann med gode muligheter for bading, fiske og rekreasjon, samt årlig fiskefestival. Vegårshei er et familievennlig lokalsamfunn med gode oppvekstvilkår og et aktivt ski- og aktivitetssenter med både slalåmbakke og fylkesanlegg for langrenn. Eneboligen byr på en lys, romslig stue m/utg. til overbygget terrasse og stor platting. HTH kjøkken. 3 soverom. Bad. Bod. Vannbåren varme. Carport. Leiligheten er bygget som tilbygg til verkstedbygget og har egen inngang. Stue/kjøkken i åpen løsning, soverom, bad. Stor, solrik tomt! Husk å melde deg på til visning, velkommen!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 590 000,-

TOTALPRIS*

3 680 840,-

OMKOSTNINGER

90 840,-

FORMUESVERDI

605 089,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

BRA-i**

181 kvm

BRA total**

296 kvm

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

4655.7 kvm

BYGGEÅR

2012

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»