Gå til innhold
Boligbilde

1/26

GAKORIMYRA, ALTA

Elgtråkket 15

PRISANTYDNING

2 350 000,-

BRA-i

65 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Lys og tiltalende 3-roms andelsleilighet fra 2025 i et etablert boligområde i Gakorimyra | Carport

Velkommen til Elgtråkket 15

Arealeffektiv og moderne 3-roms andelsleilighet med god standard. Dette er en helt ny bolig hvor du kan flytte rett inn. Leiligheten ligger i et rolig og etablert boligområde i Gakorimyra i Alta, med kort vei til både natur og nødvendige hverdagstilbud. Stuen er lys og romslig, med store vindusflater som slipper inn godt med naturlig lys og gir utgang til en vestvendt veranda. Herfra har du en fin forlengelse av oppholdsrommet og gode muligheter for å nyte ettermiddagssolen. Kjøkkenet fra Sigdal ligger i åpen løsning mot stuen og har integrerte hvitevarer. Videre finner du to soverom og et moderne bad. Parkering skjer i egen carport med mulighet for elbillader, og det følger også med en ekstra utebod i fellesanlegg. Velkommen til en hyggelig visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 350 000,-

TOTALPRIS*

4 265 720,-

FELLESGJELD

1 914 630,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FELLESKOST./MND.

12 158,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

65 kvm

BRA total**

70 kvm

TOMT (EIET)

4121.3 kvm

BYGGEÅR

2025

ETASJE

2

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»