Gå til innhold
Boligbilde

1/7

TRONDHEIM SENTRUM, TRONDHEIM

Gryta 12 C (12C-409)

PRISANTYDNING

7 750 000,-

BRA-i

76 m2

SOVEROM

2

PRESENTERES AV

Lekker 3-roms med svært attraktiv beliggenhet | Sørvendt balkong | HTH kjøkken med Miele hvitevarer | Parkering | Heis

Velkommen til Gryta 12 C (12C-409)

Velkpommen til leilighet 12C-409 i Stasjonskvartalet. Leiligheten ligger i 4. etasje og inneholder: Entré, stue/kjøkken, 2 soverom, bod/omkledningsrom, gang og bad. Fin 3-roms med skjermet beliggenhet. Entrè med plass til yttertøy. Åpen løsning mellom stue og kjøkken. Praktisk bod/garderoberom i tilknytning til hovedsoverom. Sørvendt balkong med nydelig utsikt over byen.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

7 750 000,-

TOTALPRIS*

7 782 460,-

OMKOSTNINGER

32 460,-

FELLESKOST./MND.

2 982,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

BRA-i**

76 kvm

BRA total**

81 kvm

ETASJE

4

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»