Gå til innhold
Boligbilde

1/19

HORTEN

Fyrmesterveien 19E

PRISANTYDNING

3 125 000,-

BRA-i

88 m2

SOVEROM

2

PRESENTERES AV

Romslig leilighet på 81 kvm i 1 .etasje med 2 soverom og innvendig sportsbod på 5 kvm. Velkommen!

Velkommen til Fyrmesterveien 19E

Romslig leilighet på 81 kvm i 1 .etasje med 2 soverom og innvendig sportsbod på 5 kvm. Romslig terrasse på hele 29 kvm. Denne endeleiligheten er svært praktisk utformet. Her har du overbygget inngangsparti med sportsbod like innenfor inngangsdøren. Når du entrer leiligheten kommer du først inn i en romslig gang med gode lagringsmuligheter. Den praktiske plasseringen til sportsboden gjør denne svært tilgjengelig for ekstra yttertøy, sportsutstyr og lignende. Videre har leiligheten to soverom, gang, bad og stue/kjøkken. Kjøkkenet ligger som et naturlig skille mellom stuen og spisestuen. Spisestuen kan om ønskelig gjøres om til et ekstra soverom. Fra stuen har du utgang til en romslig terrasse. Terrassens utforming gir det en lun krok med overbygg som gjør at du kan trekke deg tilbake og nyte tiden utendørs også på dager hvor været ikke er på sitt aller beste.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 125 000,-

TOTALPRIS*

6 268 560,-

FELLESGJELD

3 125 000,-

OMKOSTNINGER

18 560,-

FELLESKOST./MND.

16 622,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

BRA-i**

88 kvm

BRA total**

88 kvm

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»