Gå til innhold
Boligbilde

1/15

HALDEN

Karl Johans gate 3

PRISANTYDNING

1 740 000,-

BRA-i

64 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

3-roms leilighet med svært sentral beliggenhet-Flott utsikt mot festningen - Oppvarming inkludert i felleskostnadene

Velkommen til Karl Johans gate 3

Velkommen til Karl Johans gate 3! Her kan vi presentere en gjennomgående 3-roms leilighet med fin planløsning. Attraktivt og sentralt beliggende. Det er flott utsikt mot Festningen fra soverom og kjøkken. Leiligheten inneholder romslig gang med tilgang til kott, 2 gode soverom, kjøkken, bad og stue med utgang til trivelig, vestvendt balkong med ettermiddagssol og utsikt mot Rødsfjellet. Fra boligen er det kort gangvei ned til handelsområdet på Høvleriet og det populære Tista senteret.

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

1 740 000,-

TOTALPRIS*

1 973 849,-

FELLESGJELD

224 093,-

OMKOSTNINGER

9 756,-

FORMUESVERDI

489 892,-

FELLESKOST./MND.

6 295,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

D

BRA-i**

64 kvm

BRA total**

71 kvm

TOMT (EIET)

2215.9 kvm

BYGGEÅR

1957

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»