Gå til innhold
Boligbilde

1/38

ROLVSRUD/LØRENSKOG SENTRUM, LØRENSKOG

Idrettsgata 18

PRISANTYDNING

3 256 000,-

BRA-i

85 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Unik 4-roms toppleilighet fra 2025 | Privat takterrasse på 52 m² m/panorama-utsikt | Garasjeplass m/EL | IN-ordning!

Velkommen til Idrettsgata 18

DNB Eiendom v/Thushi Joshua har gleden av å presentere Idrettsgata 18! En eksklusiv og unik toppleilighet fra 2025 i 9. etasje med en attraktiv beliggenhet på Lørenskog, med kort vei til alt du trenger i hverdagen. Leiligheten har en solrik, unik og privat takterrasse på hele 52 m² med fantastisk utsikt. Andelen disponerer garasjeplass med installert elbillader, samt gode muligheter for gjesteparkering. Boligen ligger i et svært barnevennlig område med utsikt mot Rolvsrud Idrettspark og gangavstand til både skoler og barnehager. Dette er en moderne kvalitetsbolig med det lille ekstra. IN-ordning: Gir fleksibilitet til å nedbetale fellesgjeld når du selv ønsker. Ved innfridd fellesgjeld blir felleskostnadene på kr. 4 429,- Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 256 000,-

TOTALPRIS*

7 991 090,-

FELLESGJELD

4 734 000,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FELLESKOST./MND.

24 549,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

85 kvm

BRA total**

90 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

856.6 kvm

BYGGEÅR

2025

ETASJE

9

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»