Gå til innhold
Boligbilde

1/38

MORTENSRUD, OSLO

Kantarellen terrasse 14

PRISANTYDNING

3 700 000,-

BRA-i

83 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Lys, romslig og gjennomgående 4-roms leilighet med balkong og garasjeplass - Fyring og v.v inkl - Trappefri adkomst

Velkommen til Kantarellen terrasse 14

Velkommen til Kantarellen Terrasse 14! Lys og pen gjennomgående leilighet med god planløsning og hyggelige uteareal. Boligen er holdt i lyse farger og har trappefri adkomst som bidrar til en enkel og komfortabel hverdag. Oppvarming og varmtvann via fjernvarmeanlegg inkludert i felleskostnader. Stuen har utgang til vestvendt, overbygget terrasse på 16 m² med gode solforhold som blir et naturlig ekstra oppholdsrom store deler av året. Åpen og romslig planløsning med kjøkken, tre soverom og romslig baderom. Leiligheten disponerer parkering i felles garasjeanlegg. Høydepunkter: - Gjennomgående og lys leilighet - 3 soverom - Vestvendt, overbygget terrasse på ca. 16 m² - Fjernvarme og varmtvann inkl. - Trappefri adkomst - God planløsning og fine lysforhold - Garasjeplass - Egen bod på 4 m

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 700 000,-

TOTALPRIS*

3 952 502,-

FELLESGJELD

243 157,-

OMKOSTNINGER

9 345,-

FORMUESVERDI

1 140 749,-

FELLESKOST./MND.

8 053,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

B

BRA-i**

83 kvm

BRA total**

87 kvm

ROM

4

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

42301.7 kvm

BYGGEÅR

1991

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»