Gå til innhold
Boligbilde

1/23

RAUFOSS

Dragerlia 39B

PRISANTYDNING

4 600 000,-

BRA-i

92 m2

SOVEROM

3

Gi bud

PRESENTERES AV

Ny kjedet bolig fra 2026 | Innerst i blindvei ved skogen | Vestvendt terrasse på 18 m² | Barnevennlig nabolag

Velkommen til Dragerlia 39B

Velkommen til Dragerlia 39B! En helt ny kjedet enebolig over to plan fra 2026, beliggende innerst i en blindvei. Boligen ligger rolig og familievennlig til på Raufoss, uten gjennomgangstrafikk og med turstier rett ved. Boligen holder en moderne standard med balansert ventilasjon og vannbåren gulvvarme. Første etasje har en åpen løsning mellom stue og kjøkken, med utgang til en vestvendt, flislagt terrasse. I andre etasje finner du tre soverom og et pent bad. Det er kort avstand til Raufoss sentrum, skoler og barnehager. Høydepunkter: - Kjedet enebolig med familievennlig planløsning - Tre soverom og to boder - Kjøkken med integrerte hvitevarer - Flislagt bad med gulvvarme - Balansert ventilasjon og vannbåren gulvvarme - Fiber er lagt inn Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

4 600 000,-

TOTALPRIS*

4 716 090,-

OMKOSTNINGER

116 090,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

92 kvm

BRA total**

97 kvm

SOVEROM

3

TOMT (EIET)

795.7 kvm

BYGGEÅR

2026

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»