1/34
LINDETUNET/PRESTERØD, TØNSBERG
Lindeveien 1C
PRISANTYDNING
5 900 000,-
BRA-i
90 m2
SOVEROM
2
PRESENTERES AV
Lekker leilighet med mye dagslys, stor terrasse, egen inngang og parkering i garasjekjeller!
Velkommen til Lindeveien 1C
Elegant og stilfull leilighet, som fremstår som splitter ny! Leiligheten har egen inngang og liggere på hjørne, med store vinduer som slipper inn rikelig med sol- og dagslys. Her kan du nyte en lys og luftig atmosfære hele dagen. Det er også utgang til en flott terrasseplatting hvor det er montert ekstra skjerming for le og innsyn, slik at du kan slappe av i fred og ro. Leiligheten har et moderne uttrykk med glatte vegger, og listefritt rundt vinduer og mot tak. Kjøkkeninnredning fra det tyske kvalitetsmerket KEO - et perfekt sted for matlaging og sosiale sammenkomster! Badet er delikat med flislagt gulv og vegger. Nydelig eikegulv, med vannbåren varme. Biloppstillingsplass i garasjekjeller, med heis. Lettstelt, lyst og lekkert - her kan du flytte rett inn og nyte og nyte livet!
Nøkkelinfo
PRISANTYDNING
5 900 000,-
TOTALPRIS*
6 048 590,-
OMKOSTNINGER
148 590,-
FORMUESVERDI
1 402 954,-
FELLESKOST./MND.
4 454,-
BOLIGTYPE
Leilighet
EIERFORM
Eierseksjon
BRA-i**
90 kvm
BRA total**
95 kvm
TOMT (EIET)
2044 kvm
BYGGEÅR
2022
ETASJE
1
*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)
** Nye arealbegreper
Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»