Gå til innhold
Boligbilde

1/34

HORTEN

Sørbygata B11

PRISANTYDNING

2 900 000,-

BRA-i

79 m2

SOVEROM

2

PRESENTERES AV

Ny 3r leilighet m/ 2 romslige uteplasser - mulighet for garasjeplass - ferdigstilles i slutten av juni - Flex overtakelse!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 900 000,-

TOTALPRIS*

5 830 690,-

FELLESGJELD

2 900 000,-

OMKOSTNINGER

30 690,-

FELLESKOST./MND.

14 344,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

BRA-i**

79 kvm

BRA total**

79 kvm

BYGGEÅR

2026

ETASJE

1

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»