Gå til innhold
Boligbilde

1/52

SKJETTEN

Hellaveien 53A

PRISANTYDNING

8 600 000,-

BRA-i

193 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Perfekt familiebolig med 4 soverom, 2 stuer og 2,5 bad | Innerst i veien - idyllisk og landlig utsyn!

Velkommen til Hellaveien 53A

Velkommen til Hellaveien 53A - den perfekte familieboligen med fantastisk beliggenhet innerst i veien med uhindret utsyn over landbruksområdene. Her får du over 100 kvm terrasse med sol fra morgen til kveld, tilrettelagt for store og små selskap. Boligen har en god planløsning med oppholdsrommene samlet i inngangsetasjen, tre soverom samlet i 2. etasje og toalett i hver etasje. I kjelleren finner du i tillegg en kjellerstue og et ekstra soverom, perfekt som gjesterom eller for de største barna. Det er god lagringsplass i bod i 2. etasje og en svært romslig bod i kjeller. Det er i tillegg mulig å lagre i tak over garasjen, som er isolert langs veggene. Her bor du i et skjermet og barnevennlig nabolag med kort vei til marka, skole, barnehage og kollektivtilbud!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

8 600 000,-

TOTALPRIS*

8 819 840,-

OMKOSTNINGER

219 840,-

FORMUESVERDI

1 971 534,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

C

BRA-i**

193 kvm

BRA total**

211 kvm

ROM

6

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

453.7 kvm

BYGGEÅR

2011