Gå til innhold
Boligbilde

1/37

SPRO HAVN , FAGERSTRAND

Julius Rosens vei 31

PRISANTYDNING

7 950 000,-

BRA-i

83 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Lekker sydvestvendt 3-roms hjørneleilighet i første rekke. Fri utsikt over sjøen og havna. Mulighet for to P-plasser

Velkommen til Julius Rosens vei 31

Sjelden mulighet for deg som drømmer om tøffelavstand til morgenbad og egen båtplass! Lys, påkostet hjørneleilighet som i sin helhet vender mot syd og vest. Her får du sola inn også i vinterhalvåret! Med Spro Havns beste beliggenhet kan du nyte den storslagne utsikten, samtidig som du er tett på bølgeskvulp og livet i båthavna. Samtlige rom vender mot den indre plassen slik at du slipper støy fra biler og annen transport. På den romslige lune balkongen står møblene godt beskyttet for nedbør året rundt.

  • Ny hjørneleilighet helt i front
  • Fantastisk utsikt mot syd og vest
  • Sollys inn hele året, også om vinteren!
  • Samtlige rom vender mot bilfritt område
  • Mulighet for 2 P-plasser og egen båtplass
  • Badestrand, stupetårn, boccabane, restaurant og mye mer!

  • Nøkkelinfo

    PRISANTYDNING

    7 950 000,-

    TOTALPRIS*

    8 149 840,-

    OMKOSTNINGER

    199 840,-

    FELLESKOST./MND.

    2 697,-

    BOLIGTYPE

    Leilighet

    EIERFORM

    Eierseksjon

    ENERGIMERKING

    A

    BRA-i**

    83 kvm

    BRA total**

    88 kvm

TOMT (EIET)

    8325.6 kvm

    BYGGEÅR

    2025

    ETASJE

    5

    *Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

    Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»