Gå til innhold
Boligbilde

1/33

SENTRUM, BODØ

Sandgata 4A

PRISANTYDNING

3 970 000,-

BRA-i

45 m2

SOVEROM

2

Gi bud

PRESENTERES AV

Moderne 3-roms selveier i 5.etg | Midt i Bodø sentrum | Renovert 2022 | Balkong med utsikt og gode solforhold | Heis

Velkommen til Sandgata 4A

DNB Eiendom v/Bjørn Harald Sandvik presenterer en meget pen 3-roms selveier (renovert i 2022) i populære Nørrøna Apartments. Leiligheten har en fin plassering i 5. etasje med solrik balkong vendt mot sørvest (inn mot bakgården). Her bor du midt i sentrum med gangavstand til alt du behøver i hverdagen. Perfekt for deg som ønsker en moderne og praktisk leilighet med gangavstand til "alt".

  • God planløsning med to sov. og stue/kjøkken i åpen løsning
  • Stilrent flislagt bad og lekkert kjøkken med integrerte hvitevarer
  • Balkong utenfor stue/gjesterom + Balkong utenfor hovedsoverom
  • Vannbåren gulvvarme og balansert ventilasjon
  • Kabel-tv/internett inkl.
  • Bod i kjeller på ca. 5 m²
  • Felles sykkelparkering og takterrasse

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

3 970 000,-

TOTALPRIS*

4 070 340,-

OMKOSTNINGER

100 340,-

FELLESKOST./MND.

4 046,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Eierseksjon

ENERGIMERKING

A

BRA-i**

45 kvm

BRA total**

50 kvm

TOMT (EIET)

922.2 kvm

BYGGEÅR

1948

ETASJE

5

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»