Gå til innhold
Boligbilde

1/50

SKEIDHAUGEN, BODØ

Skeidhaugen 3A

PRISANTYDNING

6 890 000,-

BRA-i

152 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Innbydende enebolig med flott beliggenhet | Pent uteområde med gode solforhold | 2-roms hybelutleie i sokkel

Velkommen til Skeidhaugen 3A

DNB Eiendom v/Bjørn Harald Sandvik presenterer Skeidhaugen 3A - En praktisk og velholdt enebolig med barnevennlig beliggenhet. Boligen ligger høyt i terrenget, noe som gir svært gode solforhold og fin utsikt. Nærhet til barnehage, skole, dagligvarebutikk og Stormyra handelsområde. Perfekt for deg som vil bo sentralt, men samtidig i et stille og rolig nabolag.

  • Mye renovert/oppgradert i nyere tid
  • Flotte uteområder med fin hage og stor solrik terrasse
  • Gode solforhold og fin utsikt
  • 3 soverom, bad, vaskerom, stue/kjøkken, loftstue og kjellerstue i hovedbolig
  • 2-roms hybel i u.etg som gir fin ekstrainntekt (10.000,- pr.mnd)
  • Stille og fredelig nabolag med stor grad av eneboliger
Velkommen til visning - Husk påmelding!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

6 890 000,-

TOTALPRIS*

7 063 340,-

OMKOSTNINGER

173 340,-

BOLIGTYPE

Enebolig

EIERFORM

Eiet

ENERGIMERKING

F

BRA-i**

152 kvm

BRA total**

152 kvm

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

523.1 kvm

BYGGEÅR

1959

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Omkostninger)

Dokumentavgift på 2,5% beregnes av kjøpesummen. Tinglysning av pantobligasjon kr. 585,- pr. stk. Regnestykket forutsetter at eiendommen selges til prisantydning.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»