Gå til innhold
Boligbilde

1/3

HOLMESTRAND

Skogveien 16

PRISANTYDNING

9 490 000,-

BRA-i

155 m2

PRISANTYDNING

9 490 000,-

TOTALPRIS*

9 530 390,-

OMKOSTNINGER

40 390,-

FELLESKOST./MND.

1 500,-

BOLIGTYPE

Tomannsbolig

EIERFORM

Eierseksjon

BRA-i**

155 kvm

BRA total**

213 kvm

ROM

5