Gå til innhold
Boligbilde

1/30

STAVERN

Helgeroveien 20A

PRISANTYDNING

2 950 000,-

BRA-i

96 m2

SOVEROM

4

Gi bud

PRESENTERES AV

Toppleilighet med 4 soverom og to balkonger | Innglasset balkong på 16 m² med sjøutsikt | Bad 2017 | Mulighet garasje

Velkommen til Helgeroveien 20A

Velkommen til Helgeroveien 20A! En innholdsrik leilighet med fire soverom, to balkonger og en praktisk planløsning på ett plan. Dette er en romslig leilighet med separat kjøkken og en stue med plass til både sofagruppe og spisebord. Fra stuen er det utgang til en stor, innglasset balkong på 16 m² som utvider stuen store deler av året. Boligen ligger i Fjellstua Borettslag i Stavern, med kort vei til sentrum og turområder. Bredbånd er inkludert i felleskostnadene. Kort fortalt: - Oppgradert bad med varmekabel og vaskemaskinopplegg - Fire soverom på ett plan - Kjøkkeninnredning fra IKEA med spiseplass - Ekstra balkong med utgang fra et av soverommene - To gode boder for rikelig med lagringsplass - Mulighet for garasjeplass i felles anlegg Velkommen til visning!

Nøkkelinfo

PRISANTYDNING

2 950 000,-

TOTALPRIS*

3 684 683,-

FELLESGJELD

733 593,-

OMKOSTNINGER

1 090,-

FORMUESVERDI

815 781,-

FELLESKOST./MND.

9 589,-

BOLIGTYPE

Leilighet

EIERFORM

Andel

ENERGIMERKING

D

BRA-i**

96 kvm

BRA total**

117 kvm

ROM

5

SOVEROM

4

TOMT (EIET)

3846.5 kvm

BYGGEÅR

1980

ETASJE

3

*Totalpris (Prisantydning + Fellesgjeld + Omkostninger)

Regnestykket forutsetter at det kun tinglyses en låneobligasjon.

** Nye arealbegreper

Se vedlegg i salgsoppgaven «Nye arealbegrep»